KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12735451
nr 1273 5451
Nils Erik Johansson
(f. 1950), Sverige
Akvarell, Kaffekannor, signerad, 52x71 cm
Nils Erik Johansson, svensk bildkonstnär född 1950 i Karlskrona.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 september 2019
kl 19:08:19
100 kr
150 kr
Nils Erik Johansson
Läs mer om Nils Erik Johansson